Hakkımızda

 

Hakkımızda

Firmamız "LAKSER" 1987 yılında Sanayi Mahallesinde Termolak Laminasyon işleri ve Serigrafi alanında hizmete başladı. 2004 yılında Topkapı Ticaret Merkezine taşındı. Ve siz müşterilerine hizmete burada devam etti.2008 den bu yana Davutpaşa Emintaş Matbaacılar Sitesi NO: 141 de son sistem otomatik makinalar ile daha kaliteli hizmet sunmaktadır

Türkiye'de ilk kez Termolak Laminasyon işi yapan firmadır.

Ülkemizin önde gelen firmalarının bir çoğuna hizmet vermiştir. Hala hizmet vermeye devam etmektedir. Bir kaç örnek vermemiz gerekirse; Eczacıbaşı, Procter & Gamble, Evyap (Duru Sabunları), Henkel (Vakumlanabilir tüm yapıştırıcıları) v.s. Detaylı bilgiye referanslarımızdan ulaşabilirsiniz.

Vakumlanabilir ısı ile yapışan Blister ve Skimpack ambalalajlamada garantili laminasyon sağlamaktadır. Ayrıca Soğuk Sistem Laklamada da öncüdür Ve bu alanda birçok firmaya öncülük etmiştir. Ayrıca kesinlikle Avrupa Lak kullanmaktayız. Yapışma esnasında ve ilerki aşamalarda hiç bir surette sorunla karşılaşılmamaktadır. Bu konuda firmamız "LAKSER" garanti vermektedir.

Saygılarımızla...